Çalışma Saatleri:  Hafta İçi- 08:00‑20:00   /   Cumartesi‑ 8:00‑18:00
Telefon:  +90 530 521 46 40

Profesyonel Oyuncu Bilgisayarları

Bilgisayar Evi > Profesyonel Oyuncu Bilgisayarları

Profesyonel Oyuncu Bilgisayarları

Tüm dünyada popülaritesi hızla artan ve kitleleri peşinden sürükleyen E-Spor dünyası eğlence sektöründeki önemini her geçen gün artırıyor. Gelişen bu bilgisayar teknolojilerini Bilgisayar Evi ekibi olarak yakından takip edip siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Masaüstü bilgisayarlar bu alanda kullanıcıların en önemli tercihi haline gelmiştir.İyi bir oyuncu bilgisayarı bileşenleri nasıl olmalıdır hep beraber inceleyelim :

Ekran Kartı ; Oyuncu bilgisayarlarının en önemli parçası ve kuşkusuz ki birinci öncelikli bileşeni ekran kartıdır.Ekran kartı denilince aklımızı bu sektörde iki üretici çıkıyor AMD ve NVIDIA.Biz Bilgisayar Evi ekibi olarak siz değerli müşterilerimize NVIDIA ekran kartlarını öneriyoruz.

İşlemci Ve Ram ; Oyuncu bilgisayarlarının ekran kartı kalbi ise işlemci ve ram de beyni olarak değerlendirebiliriz.İşlemcinizin ekran kartınız ile uyumlu olması sisteminizin performansı için önemlidir.Bilgisayar Evi ekibi olarak siz değerli müşterilerimize Intel Core i7 veya AMD Ryzen 7 işlemcilerini öneriyoruz.Ram seçiminine gelince orta sınıf bir oyuncu bilgisayarı için 16 GB ram öneriyoruz.

Depolama ; SSD ler Oyuncu Bilgisayarlarında yüksek performans ve düşük güç tüketimi sağlarken , sabit diskler yüksek kapasite sağlıyor.SSD oyuncu bilgisayarlarında grafik deneyiminizi artırmaz ancak yükleme sürelerini ve bilgisayarınızın açılma hızını artırır.

Bilgisayar Evi ekibi olarak siz değerli müşterilerimize uygun bütçe ile en iyi performanslı bilgisayarları sunabilmektir.Bu konuda soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

×